Patrycja Krawczyk stoczy pojedynek na DSF Kickboxing Challenge 10

Patrycja Krawczyk stoczy pojedynek na DSF Kickboxing Challenge 10.

Patrycja Krawczyk kontra Joanna Różańska. Takiej walki będziemy świadkami już 23 czerwca w Nowym Sączu. Wówczas to odbędzie się gala kickboxingu DSF Kickboxing Challenge 10. Patrycja Krawczyk jest jedną z najlepszych kickboxerek w naszym kraju. Medalistka mistrzostw Polski, Europy i Świata w K-1. Dlatego też nie dziwi jej obecność na bardzo mocno obstawionej gali kickboxerskiej.

Jej przeciwniczką będzie Joanna Różańska. Zawodniczka na codzień trenująca w klubie X-Fight Piaseczno, przywiozła w kwietniu tego roku srebrny medal z Pucharu Świata Austrian Open w kickboxingu. W marcu z kolei Różańska odniosła pierwszy międzynarodowy sukces, wygrywając Puchar Świata w Dublinie. W Austrii skończyło się na srebrnym medalu w formule K-1 w kategorii 56kg. W finale Różańska musiała uznać wyższość Ewy Pietrzykowskiej. Joanna jest też Mistrzynią Polski Light Contact w 2015 i 2016 roku.

Obie fighterki legitymują się dużymi umiejętnościami popartymi imponującymi sukcesami sportowymi. To zapowiada twardą i dobrą walkę, na najwyższym możliwym poziomie. Trzymamy mocno kciuki za naszą Patrycję Krawczyk.