Sylwia Juśkiewicz bez zwycięstwa po twardej walce na gali Rizin FF

Sylwia Juśkiewicz bez zwycięstwa po twardej walce na gali Rizin FF.

16 października odbyła się gala japońskiej federacji Rizin FF, a jedną z uczestniczek walk była nasza zawodniczka Sylwia Juśkiewicz. Jej przeciwniczką – w starciu, które było pierwszą rundą turnieju wagii atomowej kobiet – była reprezentantka gospodarzy Kanna Asakura. Niestety Sylwia przegrała na punkty. A tak ten pojedynek skomentowała sama Pani Sylwia:

„Bardzo chciałabym podziękować wszystkim osobom, które mi kibicowały, zawsze przy mnie stoją, na dobre i na złe. Walka, jaką wczoraj dałam, do najbardziej udanych w moim wykonaniu nie należała, co nie oznacza, że nie włożyłam całego serca.

Pierwszy raz biłam się w tak niskiej wadze, musiałam ostro ciąć, wcześniej przyplątały się infekcje z antybiotykami, ale kondycyjnie nie brakowało nic. Siła, mój główny atut normalnie, w 49kg trochę spadła. Game plan był prosty, ale trzeba przyznać, że w porównaniu ze swoją poprzednią walką, Asakura zrobiła super progres.

Nie wygrałam, nie tłumaczę się, jeżeli kogoś zawiodłam, przepraszam, a hejterom mogę powiedzieć, że na RIZIN nie zapraszają byle kogo- to jest top światowy, skoro mnie tam chcieli, i nadal chcą widzieć, jestem pewnie coś warta.”

Kategorie
AktualnościSztuki Walk

LFN Newsletter

Otrzymuj aktualizacje bezpośrednio do swojej skrzynki odbiorczej.

Akceptuję Politykę Prywatności LFN.com.pl

POWIĄZANE